به سایت رسمی شرکت منشور سیمین خوش آمدید

معرفی بهترین دستگاه فرز cnc

معرفی بهترین دستگاه فرز cnc

معرفی بهترین دستگاه فرز cnc

فرز CNC مدل R-Man

ابتدا باید بدانیم دستگاه فرز CNC چیست.

CNC Milling Machines ابزارهای برشکاری ماشینی هستند که برای حذف دقیق مواد از یک قطعه کار ، توسط سیستم های کنترل عددی کامپیوتر (CNC) برنامه ریزی و مدیریت می شوند.

نتیجه نهایی فرآیند ماشینکاری یک قطعه یا محصول خاص است که با استفاده از یک نرم افزار طراحی رایانه ای (CAD) ایجاد می شود.

این ابزار آلات به طور معمول به یک اسپیندل اصلی و سه محور خطی مجهز هستند تا قطعه ای را که باید ماشینکاری شود ، را نگه دارند یا حرکت دهند.

نسخه های پیشرفته تر ممکن است دارای یک محور چرخشی چهارم یا پنجم باشند تا امکان ایجاد اشکال دقیق تر در ابعاد و اندازه های مختلف فراهم شود.

دستگاه های فرز CNC / مراکز تراشکاری معمولاً از فرآیند برش مواد با عنوان فرز یا ماشینکاری استفاده می کنند. سپس یک ابزار با سرعت چرخش (یا مجموعه ای از ابزارهای قابل تعویض) بر روی مواد اعمال می شود تا تراشه های کوچک ماده را تا زمانی که شکل مورد نظر برای قطعه بدست آید از بین ببرد.

بسته به مواد مورد استفاده برای قطعه و همچنین پیچیدگی قطعه ماشینکاری شده ، محورهای مختلف ، سرعت اسپیندل و سرعت باردهی ممکن است اعمال شود.

فرز به طور معمول برای ماشینکاری قطعاتی که از نظر محوری متقارن نیستند استفاده می شود. این قطعات ممکن است منحنی سطحی داشته باشند ، که ممکن است برای کار بر روی آنها به ترکیبی از حفاری و ضربه زدن ، شیارها ، اسلات ها ، فرو رفتگی ها ، پاکت تراشی و سوراخ ها نیاز داشته باشید.

ویژگی های پیشرفته فرز CNC منشور سیمین

در گذشته ماشین های فرز به صورت دستی کار می کردند. اپراتورها مجبور شدند از ماشین آلات ترکیبی با ابزارهای مختلف برای ساخت یک قطعه یا محصول پیچیده استفاده کنند. یا اینکه فقط برای تکمیل کار مجبور بودند از تنظیمات مختلف روی یک دستگاه استفاده کنند.

با پیشرفت تکنولوژی ، چنین کنترل های CNC و ابزار تغییر خودکار (ATC) ، می توان بازده ، حتی برای قطعات پیچیده تر هم انعطاف پذیری و سرعت بیشتری را به دست آورد – . ارائه خط کش دیجیتال و سیستم های اندازه گیری همچنین باعث بهبود دقت فرایندهای ماشینکاری CNC شده است.

بدنه
بدنه ساختار اصلی است که از دستگاه فرز پشتیبانی می کند و به ایجاد ثبات و استحکام در آن کمک می کند. این معمولا با یک پایه و ستون جدا شونده همراه است. قسمت مهم بدنه ، کله گی دستگاه است که اسپیندل اصلی روی آن سوار شده است. کله گی با اینکه مهم است اما اغلب نادیده گرفته می شود. اگر پایه اصلی سفت و محکم نباشد و نتواند ثبات و پشتیبانی از اسپیندل را ایجاد کند ، امکانایجاد لرزش در حین ماشین کاری ، وجود دارد. این می تواند منجر به خطاهای ماشینکاری و طول عمر کوتاهتر ابزار برش شما شود.
اسپیندل
اسپیندل را می توان “قلب” دستگاه فرز CNC دانست. به طور معمول شامل یک مجموعه چرخان ، و یک قسمت مخروطی است که ممکن است دارنده های ابزار در آن قرار بگیرند. شفت اسپیندل معمولاً در محلی است که ابزار به آن متصل است . از موتور با سطوح مختلف انتقال برای چرخاندن اسپیندل استفاده می شود.برای اینکه اسپیندل شما در طولانی مدت در شرایط خوبی باشد ، از اشکال مختلف روغن کاری استفاده می شود. این موارد ممکن است شامل روغنکاری های گریس (برای مدت زمان طولانی با سرعت بالا مناسب نیستند) ، روغنکاری air-oil (روغن برای چرخه طولانی تر با سرعت بالاتر کافی است) یا روغنکاری روغن جت(oil-jet) (ایده آل برای همه شرایط – حتی شدید ، برنامه های با سرعت بالا و طولانی). بسته به نوع دستگاه ، اسپیندل می تواند به صورت عمودی یا افقی قرار گیرد.
محور
به طور کلی ، دستگاه های فرز CNC دارای X / Y / Z و همچنین محور چرخشی اضافی یا C / A یا B هستند (بسته به پیکربندی). این موارد را می توان با استفاده از کد g در کنترل کننده CNC برنامه ریزی کرد.
ستون
ستون های مرکز ماشینکاری CNC می توانند منفرد ( خط VESTA شامل “B” ؛) یا دوبله (double column). این به سطح پیچیدگی مورد نیاز در ماشین کاری بستگی دارد.
صفحه کنترل CNC
این “سیستم عصبی” اصلی ابزار ماشین است که شامل الکترونیکی است که به شما کمک می کند تا اقدامات مختلف برش را از طریق توابع برنامه نویسی کنترل کنید. کنترل پنل دارای یک مانیتور CNC و دکمه های برنامه نویسی است که می توان داده ها و کدها را در آن قرار داد. معمولاً عملکرد دستی نیز دارد. برای سهولت کار ماشین ، صفحه کنترل باید به راحتی در دسترس باشد .

انواع دستگاه CNC مدل R-Man

ساده‌ترین دسته بندی که برای انواع دستگاه‌های فرز CNC مدل R-Man به کار برده می‌شود، دسته بندی کردن آنها بر مبنای روش فرزکاری است. بطور کلی این دستگاه‌ها می‌توانند قطعاتی با درصد دقت 0.005 تولید کنند که در بسیاری از زمینه‌ها کاربرد دارند. اما باید قبول کنیم که شرایط فیزیکی قطعه کار مشخص می‌کند که ما باید فرزکاری را به صورت افقی، عمودی یا زاویه دار انجام دهیم. با این تفاسیر ما بهترین دستگاه ها را برای شما صنعتگران تولید کرده ایم:

R-Man5

کورس حرکتی محورها: X1000 Y500 Z500mm


کنترلر : زیمنس 808D


سرو موتورمحورها: 1.8kW


سرو اسپیندل: 7.5kW


اسپیندل: 6000 RPM


سیستم حرکتی: لینیر و بال اسکرو


مورس: BT40


ابزارگیر پنوماتیکی ، روغن کاری اتوماتیک

R-Man4

کورس حرکتی محورها: X800 Y500 Z500mm


کنترلر: زیمنس 808D


سرو موتور محورها: 1.8Kw


سرو اسپیندل: 7.5Kw


اسپیندل: 6000 Rpm


سیستم حرکتی: لینیر و بال اسکرو


سرو محور Z ترمزدار و دارای وزنه تعادل


مورس: BT40


کاور: فول     کابین: فول


ابزارگیر پنوماتیکی ، روغن کاری اتوماتیک

R-Man3

کورس حرکتی محورها: X600 Y400 Z400mm


کنترلر: یوهایی


سرو موتور محورها: 1.8Kw


سرو اسپیندل: 5.5Kw


اسپیندل: 6000 Rpm


سیستم حرکتی: لینیر و بال اسکرو


مورس: BT40


کاور: فول     کابین: فول


ابزارگیر پنوماتیکی ، روغن کاری اتوماتیک

R-Man2

کورس حرکتی محورها: X500 Y400 Z400mm


کنترلر: یوهایی


سرو موتور محورها: 1.8Kw


سرو اسپیندل: 4Kw


اسپیندل: 3000 Rpm


سیستم حرکتی: لینیر و بال اسکرو


مورس: BT40


کابین: نیم


ابزارگیر دستی ، روغن کاری دستی

01
تولید بدنه دستگاه
02
تولید قطعات دستگاه
03
رنگ بدنه و آماده سازی
04
ارسال به مشتری

نتایج به دست آمده

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0