به سایت رسمی شرکت منشور سیمین خوش آمدید

صندوق فروشگاهی شگرد

صندوق فروشگاهی شگرد

اگر میخواهید بدانید صندوق فروشگاهی چیست پیشنهاد میکنیم مقاله “ آموزش صندوق فروشگاهی ” را مطالعه کنید.

توضیحات صندوق فروشگاهی شگرد :

طراحی صندوق فروشگاهی منشور سیمین به نحوی است که تمامی سخت افزارها و دستگاه های مورد نیاز در یک سوپرمارکت درون دستگاه تعبیه شده است و بر خالف بسیاری از صندوق های فروشگاهی مورد نیاز در بازار نیاز نیست که سایر سخت افزارهای مورد نیاز در سیستم فروش نظیر پرینتر، کالر آیدی ، صفحه نمایش مشتری و بارکد اسکنر را بصورت جداگانه تهیه نموده و عالوه بر اشغال فضای بیشتر در فروشگاه ، هزینه جداگانه نیز برای هر یک از آنها پرداخت نمایید.

این سیستم پوز فروشگاهی مجهز به دو صفحه نمایش (اصلی و مشتری) 15 اینچی ، 10 اینچی و 7 اینچی لمسی بنا به جانمائی و با کیفیت فول اچ دی می باشد که تصاویر فوق العاده را برای شما رقم خواهد زد. پرینتر 80 میلیمتری داخلی دستگاه امکان صدور فاکتور برای مشتریان را فراهم می سازد. همچنین این دستگاه مجهز به کالر آیدی داخلی است که امکان مدیریت سفارشات تلفنی را برای شما فراهم می سازد. همچنین در کنار این دستگاه، بارکدخوان بسیار قوی نیز ارائه می شود که امکان خواندن بارکدهای خطی را برای شما فراهم می سازد.

در کنار این تجهیزات سخت افزاری کامل و با کیفیت، یک نرم افزار فروشگاهی با امکان استفاده بسیار آسان و کامال لمسی نیز همراه با دستگاه ارائه می شود که با توجه به اینکه کامال بر اساس ویژگی های این دستگاه طراحی شده است حداکثر عملکرد و کارایی در فروش را برای شما به همراه خواهد داشت.

از آنجا که نرم افزار شگرد بصورت اختصاصی برای این دستگاه طراحی شده است ، بنابراین این دستگاه به مانند بسیاری از صندوق های فروشگاهی موجود در بازار نیازمند تنظیمات پیچیده ای نیست و با توجه به نصب نرم افزار و تنظیم بودن بخش های مختلف دستگاه ، از همان لحظه نخست آماده خدمت رسانی به شما فروشندگان گرامی می باشد .

به نحوی که حتی اطالعات و بارکد بیش از 40 هزار قلم از محصولات سوپرمارکتی همراه با قیمت نیز در دستگاه موجود است و حتی نیازی به ورود اطالعات مربوط به کاالها را نیز ندارید .

در نتیجه ، با توجه به هماهنگی میان سخت افزار و نرم افزار در صندوق فروشگاهی منشور سیمین ، سرعت راه انداختن مشتریان و ثبت فاکتورها و تسویه حساب مشتریان می تواند در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد و مشتریان رضایت بیشتری از خرید کسب نمایند .

این محصول با شرایط ویژه و نرم افزار فروشگاهی شگرد به سوپرمارکت ها ارائه می شود.

مزیت ‌استفاده از صندوق فروشگاهی شگرد

با روی کار آمدن صندوق‌های مکانیزه فروش و همه‌گیر شدن استفاده از این صندوق‌ها، دیگر به استفاده از فاکتورهای دست نویس قدیمی و حساب و کتاب‌های طولانی و زمان ‌بر مخصوصاً برای فروشگاههای بزرگ نیازی نیست. با خرید و نصب صندوق مکانیزه که نرم افزار حسابداری دارد یا هر کامپیوتر مجهز به نرم افزار حسابداری، این فاکتورهای فروش به صورت الکترونیکی در صندوق مکانیزه فروش صادر می‌شوند.

هدف از به‌کارگیری سامانه فروش، مدیریت خرید، فروش، هزینه، موجودی کالا، ارائه انواع گزارش‌ها برای تصمیم‌گیری بهتر یا تهیه آمار مشخص، تسریع و بهبود روند فروش و در نهایت صدور الکترونیکی فاکتور فروش است.

دیگر مزایا و قابلیت‌های صندوق فروشگاهی یا سامانه فروش شگرد

صرفه‌جویی در زمان
چک اسکناس
ماشین حساب نرم افزاری
سرعت در پردازش محاسبات
صرفه‌جویی در هزینه‌ها
ارائه انواع گزارش‌های مدیریتی
افزایش دقت و نظم در امور کاری
امکان شناسایی اقلام خاص
کاهش درصد اشتباه به پایین‌ترین حد

صندوق فروشگاهی منشور سیمین

طراحی صندوق فروشگاهی منشور سیمین به نحوی است که تمامی سخت افزارها و دستگاه های مورد نیاز در یک سوپرمارکت درون دستگاه تعبیه شده است و بر خالف بسیاری از صندوق های فروشگاهی مورد نیاز در بازار نیاز نیست که سایر سخت افزارهای مورد نیاز در سیستم فروش نظیر پرینتر، کالر آیدی ، صفحه نمایش مشتری و بارکد اسکنر را بصورت جداگانه تهیه نموده و عالوه بر اشغال فضای بیشتر در فروشگاه ، هزینه جداگانه نیز برای هر یک از آنها پرداخت نمایید. این سیستم پوز فروشگاهی مجهز به دو صفحه نمایش (اصلی و مشتری) 15 اینچی ، 10 اینچی و 7 اینچی لمسی بنا به جانمائی و با کیفیت فول اچ دی می باشد که تصاویر فوق العاده را برای شما رقم خواهد زد. پرینتر 80 میلیمتری داخلی دستگاه امکان صدور فاکتور برای مشتریان را فراهم می سازد.

طراحی اختصاصی

همچنین این دستگاه مجهز به کالر آیدی داخلی است که امکان مدیریت سفارشات تلفنی را برای شما فراهم می سازد. همچنین در کنار این دستگاه، بارکدخوان بسیار قوی نیز ارائه می شود که امکان خواندن بارکدهای خطی را برای شما فراهم می سازد. در کنار این تجهیزات سخت افزاری کامل و با کیفیت، یک نرم افزار فروشگاهی با امکان استفاده بسیار آسان و کامال لمسی نیز همراه با دستگاه ارائه می شود که با توجه به اینکه کامال بر اساس ویژگی های این دستگاه طراحی شده است حداکثر عملکرد و کارایی در فروش را برای شما به همراه خواهد داشت.

صندوق فروشگاهی منشور سیمین

از آنجا که نرم افزار شگرد بصورت اختصاصی برای این دستگاه طراحی شده است ، بنابراین این دستگاه به مانند بسیاری از صندوق های فروشگاهی موجود در بازار نیازمند تنظیمات پیچیده ای نیست و با توجه به نصب نرم افزار و تنظیم بودن بخش های مختلف دستگاه ، از همان لحظه نخست آماده خدمت رسانی به شما فروشندگان گرامی می باشد . به نحوی که حتی اطالعات و بارکد بیش از 40 هزار قلم از محصوالت سوپرمارکتی همراه با قیمت نیز در دستگاه موجود است و حتی نیازی به ورود اطالعات مربوط به کاالها را نیز ندارید . در نتیجه ، با توجه به هماهنگی میان سخت افزار و نرم افزار در صندوق فروشگاهی منشور سیمین ، سرعت راه انداختن مشتریان و ثبت فاکتورها و تسویه حساب مشتریان می تواند در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد و مشتریان رضایت بیشتری از خرید کسب نمایند . این محصول با شرایط ویژه و نرم افزار فروشگاهی شگرد به سوپرمارکت ها ارائه می شود.
01
تولید بدنه صندوق فروشگاهی
02
مونتاژ قطعات دستگاه
03
تست و بازبینی کلی توسط بخش QC
04
بسته بندی و ارسال به مشتریان

نتایج به دست آمده

با خرید صندوق از منشور سیمین شما هم میتوانید ، از یک سال گارانتی و پنج سال پشتیبانی محصول بهره مند شوید.
کاهش مرجوعی ها 85%
افزایش تنوع رنگ 32%
افزایش میزان دانش کارشناسان 95%
افزایش استحکام در برابر ضربه 71%

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0